Logo
+48 600 496 439
KONTAKT

Usługi brukarskie MASTERS

Witamy na stronie internetowej firmy MASTERS!

MASTERS to firma rodzinna, istniejąca na rynku usług brukarskich od ponad 10 lat.
W czasie tak długiego okresu działalności zebraliśmy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje, umożliwiające nam zrealizowanie każdego zlecenia. W naszym asortymencie dysponujemy szerokim wyborem kostki brukowej i innych produktów przemysłowych, służących do projektowania i aranżacji własnych posesji oraz ogrodów. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem kostki brukowej tak renomowanych firm, jak Libet i Semmelrock. Wszystkie nasze produkty to wyroby najwyższej jakości, nadające się zarówno do firmy, jak i do domu. Dokonujemy bezpośredniego transportu materiałów brukarskich we wskazane miejsce. Do przewozu używamy pojazdów ciężarowych z żurawiami HDS.
Przy siedzibie naszego przedsiębiorstwa mogą Państwo podziwiać przykładowe ogródki wystawiennicze z kompozycjami kostki brukowej z zielenią. Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnego projektu i doradztwa technicznego. Wszystkim klientom zapewniamy pełną satysfakcję z dokonanych zakupów. Gwarantujemy dostawę kostki na miejsce do Klienta w terminie do 48 godzin od złożenia zamówienia.
Zobacz ofertę
Katalog ofertowy

Katalog

Libet

Libet to jeden z krajowych liderów w branży kostki brukowej. Hurtownia MASTER S ma przyjemność działać, jako autoryzowany dystrybutor tej renomowanej marki. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele wyrobów brukarskich Libet w różnych formach i kształtach. Zapraszamy do poznania szczegółów, klikając w poszczególne kolekcje produktowe.

Zobacz ofertę

Katalog

Semmelrock

Semmelrock Stein+Design to jeden z wiodących producentów oraz dostawców kostek brukowych, płyt i ogrodzeń na terenie Polski. Hurtownia MASTERS dysponuje bogatym asortymentem wyrobów Semmelrock w przystępnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zobacz ofertę
Katalog ofertowy

Nasze projekty

Zobacz pełną galerię

Porady

Libet

Poradnik PDF

Libet

Poradniki firmy Libet zawierają instrukcje takie jak układanie trawertynu oraz układanie kostki brukowej.
Zapraszamy do zapoznania się z poradnikami firmy Libet.

Zobacz poradniki

Poradnik PDF

Semmelrock

Poradniki techniczne od firmy Semmelrock.

Zobacz poradniki
Semmelrock